Дорогою щасливих побажань

Кажуть, що дерево міцне своїм корінням.  Людина також має коріння. Це земля, яка нас виростила, і традиції, які має наш народ. З давніх давен українські жінки вишивали для своїх дітей рушники, втілюючи на полотні свої заповітні мрії та побажання, візерунками просили для найдорожчих синів та дочок щасливої долі, здоров’я, успіхів та щастя.        У акції, до якої залучився 3 – А клас, діти поєднували словесні побажання з вишитими на рушниках, бажаючи всім дорослим та малим успіху, гарного настрою, щасливого дня. Діти вчаться починати кожен день з усмішки та доброго слова. Це запорука їх майбутніх успіхів у житті.

Подорож на хлібокомбінат

 Учні 3 – А класу дуже хотіли дізнатися, як виготовляють хліб. 9 жовтня 2014 року їх бажання здійснилося. Ми вирушили в гості до свіжого хліба.

Завод зустрів дітей таким хлібним ароматом, що всі одразу відчули страшенний голод. Всередині хлібного цеху було тепло, затишно та неймовірно цікаво. Жінки, які там працюють, блискавично виготовляли зі шматочка тіста хлібину. Навіть фотокамера не могла встежити за їх вправними рухами. Нас здивувало, що піч для житнього хліба має 10 метрів у довжину, а хліб у ній їде з краю в край, одночасно випікаючись. Ми це бачили, заглядаючи у спеціальний отвір!

Ми пройшли по всьому цеху, бачили випікання булочок, батонів і навіть круасанів.

На прощання дітей пригостили щойно випеченим, гарячущим хлібом та солодкими булочками. Тепер, купуючи у магазині хліб, ми знаємо, скільки роботящих рук працювали для нас!

Лісові пригоди

11 жовтня учні 3 – А класу вирушили у цікаву мандрівку. Місце, де поєднуються природа і казка, називається база відпочинку «Чумацька криниця»

Ми опинилися серед високих сосен, чистого повітря, кумедних тваринок та зручних альтанок. Сонце гріло, пташки співали, жабки стрибали. Діти насолоджувалися природою, змагалися зі швидкості та спритності, смачно обідали та дихали на повні груди прозорим повітрям, напоєним ароматом глиці.

Добре відпочивати на природі, особливо, коли поруч вірні друзі!

Весняні подорожі 2-Б класу

 

 

Новини 2-Б класу у березні 2014 року.ppt
Microsoft Power Point Presentation 3.2 MB

25 грудня 2013 року учні 1-4 класів відвідалиХерсонський обласний академічний музично-драматичний театр ім. М.Куліша,де переглянули фольк-рок-мюзикл «Ніч перед Різдвом» за повістю М. Гоголя.

 

 

20 грудня 2013 року учні 2-Г та 3-Г класів відвідали Херсонський обласний краєзнавчий музей

  Напередодні одного із головних християнських свят – Різдва – Херсонський обласний краєзнавчий музей підготував для дітлахів захоплюючу «Різдвяну подорож світом», де маленькі шукачі пригод мали змогу познайомитися з традиціями святкування цього величного свята. Школярі дізналися про звичаї святкування Святвечора і Різдва народами Європи, представники яких мешкають на території Херсонщини.

 

Зимові свята 1-В класу

У грудні школярі відвідали «Резиденцію Діда Мороза», яка знаходиться у м.Цюрупинськ. Діти побували у будинку Діда Мороза, грали у цікаві ігри, водили хороводи, співали пісні та отримали солодкі подарунки.

Учні 2-Г, 3-Б та 3-Г класів восени 2013 року відвідали Скадовський дельфінарій «Акварель»

Свято Букварика у 1-Г класі

Свято букварика.avi
Video File 7.9 MB


30 січня 2013 року учні 2-В та 2-Г класів відвідали Київську виставку живих метеликів у музеї природи. Школярі побачили трепетання крил цілої сотні різнокольорових красенів, потримали їх на руці та загадали бажання. А також, учні прослідкували за таїнством виходу метелика з лялечки. Древні легенди говорять, що метелики доносять наші сокровенні думки та прагнення до небес. І, коли довкола вас будуть тріпотіти крилами ці дивовижні невагомі створіння, то усі мрії про щасливе майбутнє неодмінно збудуться...

Учні 1-Б класу відвідали Скадовський дельфінарій "Акварель".

30 листопада 2012 року учні 1-Б, 1-Г, 2-В та 2-Г класів відвідали Херсонський планетарій ім. Ю.О. Гагаріна. Учні побачили нічне місто Херсон, познайомися з Галактикою, планетами, астероїдами та сузір’ями.

13 жовтня 2012 року учні 4 – Б та 4 – Г класів відвідали біосферний заповідник «Асканія Нова», одне з 7 природних чудес України, що входить в сотню найбільш відомих заповідних територій планети.

Діти мали змогу не тільки познайомитись з великою кількістю представників тваринного (зоопарк) та рослинного (дендропарк) світу степу, а й подорожувати пліч-о-пліч на території разом з павичами, годувати гусей, лебедів, риб у озері.

У кожного учня залишились найкращі враження і чудові спогади, якими ми з вами хочемо поділитися!

Подорож 4-А класу до Софіївського парку м. Умань (вересень 2012)

Учні 1-Г та 1-В класів відвідали зоопарк у м. Миколаїв (травень 2012).

Молодші школярі із задоволенням працюють у навчальному посібнику «Херсон – мій рідний дім», а на канікулах досліджують природу, архітектуру та історію рідного міста. Учні 1-А класу (класний керівник Богдалова О.О.) побували на екскурсії присвяченій вивченню історичних пам’яток м. Херсона. Учні 1-Б -на екскурсії у Цюрупинському лісі  та підготували проект на тему «Херсон – мій рідний край».

Подорожі 4-А класу

Начальная школа http://nachalka.school-club.ru/about/

Портал дитячої безпеки http://www.spas-extreme.ru/