Безпека життєдіяльності - це життя і діяльність людини у взаємодії з навколишнім (природним, штучним і соціальним) середовищем в умовах, коли нічого не загрожує її життю. Правил безпечної поведінки має дотримуватися кожен, адже життя та здоров’я є найважливішою цінністю кожної людини.

«Безпечне життя – твій вибір!»» - саме під таким гаслом у п’ятницю, 12 жовтня, члени гімназійного парламенту провели захоплюючу квест-гру для учнів 1 – 4 класів. Хлопці та дівчата вправлялися у розгадуванні ребусів, складанні пазлів та відповідали на питання, метою яких була перевірка знань учнів правил дорожнього руху, правил поведінки в надзвичайних ситуаціях та правил надання першої медичної допомоги.

 

 У запеклій боротьбі 1 місце серед учнів 1-х класів виборола команда «Пізнайки» 1-В класу (кл.керівник – Міштанова В.А.), серед 2- х – команда «Життя» 2-А класу (кл.керівник – Олейніченко В.В.), серед 3-х – команда «Розумники» 3-А класу (кл.керівник – Кравчук О.Ф.). 1 місце серед 4-х класів розподілили між собою команда 4-А класу «Маківка» (кл.керівник – Богдалова О.О.), 4-В класу «Знайки» (кл.керівник – Шуліка О.В.) та 4-Г класу «Котигорошки» (кл.керівник – Зуб О.С.).

      4 жовтня у Всесвітній день тварин у Херсонській гімназії пройшов Всеукраїнський урок доброти, у 3-Б класі діти поглибили свої знання про догляд за улюбленцями та закріпили знання про поводження з безпритульними тваринами

 

Знавці української мови

«А чи знаєте ви українську мову так, як знаємо її ми?». Саме під таким девізом учні 2-В класу (кл.керівник Онопрієнко Тетяна Михайлівна) 18 вересня 2018 року взяли участь в олімпіаді з української мови, організатором якої виступила творча група проекту «Всеосвіта». Осіння олімпіада захопила цікавими завданнями, залишила приємні враження. Кожен учень за свої старання і наполегливість отримав ексклюзивну нагороду та подарунок (головоломку «Гексафлексагон»)!

Учасників ХХVl конференції Асоціації «Відроджені гімназії України» гостинно приймала Херсонська гімназія №1

Майстер-клас у 3-Б, який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», класний керівник Жмурченко Олена Олександрівна.

Спортивне свято - змагання

З метою залучення сімей до занять фізичною культурою, спортом, формування навичок здорового способу життя 17 березня в Херсонській гімназії №1 відбулося спортивне свято «Тато, мама, я – спортивна сім’я!». В змаганнях взяли участь родини учнів 2-3 класів початкової школи, які прийшли у вихідний день, щоб позмагатися у силі, спритності, винахідливості і просто відпочити та поспілкуватись з дітьми. Сім команд, до складу яких ввійшли тато, мама і дитина, змагалися у різноманітних естафетах та спортивних конкурсах. За тим, як сім'ї проходили випробування, слідкували головний суддя змагань  завуч початкової школи Лопушинська Н.М. та журі у складі: вчителі фізичної культури Розуменко О.В., Обозна В.В., Котенко О.В. Кожну родину учасників прийшли підтримати класні керівники та однокласники з батьками. Підготувала і провела спортивний захід вчитель фізичної культури Мельничук Ольга Валеріівна. Свято пройшло з великим азартом, показало любов родин до спорту, взаємоповагу та підтримку кожного члена сімї.

Ми вітаємо наші кращі спортивні команди:

Родину Казимирчак Станіслава 3-Б І місце

Родину Учускіна Олександра 3-Г ІІ місце

Родину Мошнягул Владислава 2-В ІІІ місце

Родину Кащеєва Олександра 3-А ІІІ місце

Родину Кістанової Ганни 2-А участь

Родину Козак Регіни 2-Б участь

Родину Пятько Марини 3-В участь

 

Сподіваємось, що це свято допомогло учасникам відновити сили і одержати заряд енергії та позитивних емоцій не на один день.

           19 листопада 2016 року на базі Херсонського державного університету під патронатом  херсонського міського голови відбувся

   Регіональний дитячий фестиваль «Я – майбутнє Херсонщини». Учениця 4-Г класу Мельніченко Марію у номінації «Акторська майстерність» посіла ІІ місце. 

     Адміністрація гімназії, учнівський, педагогічний та батьківський колектив вітають Мельниченко Марію та бажають юній переможниці  натхнення і подальший творчих успіхів на акторській ниві!

ВІТАЄМО!!!

Міжнародний фестиваль З ПОВІТРЯНОЇ АКРОБАТИКИ

 

 

 

29 жовтня 2016 р.- 1 місце на Міжнародному фестивалі з повітряної акробатики в Харкові! 

Учениця естрадно-циркової студії «Jin Roh» Виногородська Поліна, учениця 4-Б класу взяла абсолютну першість на Міжнародному фестивалі з повітряної акробатики в Харкові!

 

 

Педагогічний, учнівський та батьківський колективи Херсонської гімназії №1 від щирого серця вітають Поліну.

 

Ми пишаємося твоїми спортивними досягненнями і зичимо успіхів в підкоренні наступних спортивних вершин.

 

Начальная школа http://nachalka.school-club.ru/about/

Портал дитячої безпеки http://www.spas-extreme.ru/