Ми - переможці!!!

З давніх – давен в Україні цінували розум і кмітливість. Інтелектуальні ігри, не тільки розважають, але і виховують спостережливість, кмітливість, розвивають і навчають.

 

19 березня 2019 року команда учнів 4-х класів прийняла участь у міській інтелектуальній грі «Ерудит — молодша ліга» та посіла почесне ІІ місце.

Урок математики у 4 - А класі

        Надзвичайно цікаво було спостерігати за уроком математики у 4 класі. Вчителька зуміла розкрити тему уроку та досягти його мети в ігровій формі, що надзвичайно сподобалось учням. Діти не тільки з захопленням брали участь у роботі, але й показували реальні знання та прагнення до навчання.  

Урок математики у 1 класі

    8 лютого 2019 року учні 1Г класу на уроці математики плідно, старанно виконували цікаві завдання, працювали у парах, групах, вчились розв'язувати задачі та приклади. Під час уроку панувала атмосфера взаємодії та підтримки.   

Новорічні привітання

Казки зимового лісу

    14 грудня учні 3-Б класу отримали незабутнє враження від відвідування Краєзнавчого музею. Діти потрапили у казку зимового лісу. Захопливі були розповіді про чарівних істот, приймали участь у театралізованій виставі. А на закінчення власноруч виконали новорічну іграшку.

Урок природознавства у 4-Г класі

Урок розвитку мовлення у 4-А класі

Тиждень початкової школи

Одним з дієвих засобів реалізації Місії Нової української школи, формування нового ставлення до навчання і пізнання є проведення Тижня початкової школи. При підготовці до проведення тижня взято за основу одну із дев’яти засад Нової української школи – педагогіку партнерства, в основі якої взаємодія та співпраця між учителем, учнем і батьками. Тиждень початкової школи (з 26 по 30 листопада 2018 року) став спільною справою учнів, їх батьків та вчителів, тією справою, що згуртувала школярів, допомогла розкрити їх таланти, сформувала навички діяти дружно і організовано, встановити зв’язки між різними віковими групами. У програмі тижня: - День відкритих дверей: - уроки педагогічної майстерності для батьків та колег. - День дружби та творчості: - ранкові зустрічі «Разом ми все здолаємо», виставка поробок «Букет замість ялинки», виставки малюнків, проекти та презентації «Мій домашній улюбленець». - Флешмоб «Одягни вишиванку» - Науковий квест (Гра-подорож); - Спортивні змагання «Веселі старти» (3-4 класи); - Презентації на тему «Мої захоплення та досягнення»; - День моєї України: - виставка дитячих малюнків «Я малюю Україну», цікавинки української мови, розучування скоромовок, прислів’їв, п’ятихвилинки про мову та мовні явища, видатних українських діячів в сфері мови та літератури. Значну зацікавленість серед школярів щодо підготовки та проведення викликали виставка «Мій зошит усміхається» та парад українських віночків. Батьки учнів – активні учасники підготовки та проведення всіх заходів тижня. День відкритих дверей для батьків у гімназії дав змогу не тільки учням проявити свої здібності, а й батькам бути присутніми на уроках, спостерігати за навчальним процесом, роботою своїх дітей, ознайомитися з методами, прийомами, формами навчання. Вчителі обмінялися «рецептами» методичної роботи, продемонстрували свій творчий потенціал, бажання вдосконалюватися. 465 учнів 1-4-х класів мали нагоду проявити свою творчість, креативність, фантазію, таланти. Протягом тижня кожний учитель показував дітям, що він вірить у їхні сили, разом з ним радіє успіхові. Тиждень початкових класів закінчився, але продовжуватиметься діяльність учителів, які пробуджуватимуть в учнів творчість і пізнання, підтримуватимуть інтерес та бажання вчитися. Учителі початкових класів ще раз довели, що вони справжні фахівці своєї справи, а учні нашої гімназії – найрозумніші, найталановитіші.

Урок у 3-Б класі

21 листопада 2018 року, вчитель початкових класів Жмурченко Олена Олександрівна разом із своїми учнями (3-Б) провела показовий урок з читання на тему «Часу не втрачай, добро робити поспішай. Казка про втрачений час. Євгена Львовича Шварца» за Всеукраїнським науково-педагогічним проектом "Інтелект України", який є однією з форм навчання з інноваційними технологіями та забезпечує в повному обсязі виконання Державного стандарту, реалізує Концепцію Нової української школи. 

Діти поринули у світ літературної казки, урок прорахований до секунд. Інноваційні навчальні технології,  більше десяти завдань на уроці  дві фізкультхвилинки і релакс. Учні правильно формулювали свої думки, розгорнуто давали відповіді  на поставлені питання. Багато використовували вправ на розвиток пам’яті та уваги. Через кожні 4-5 хвилин змінюється вид діяльності. Школярі на уроці відчули себе справжніми звукорежисерами озвучуючи відеосюжет до казки. У кінці уроку діти впевнено дали відповідь, чому не можна витрачати час. 

Час - це головна цінність людини. У нашому житті важлива кожна година, кожна хвилина і навіть секунда. І тому кожен з нас повинен цінувати і економити час, не розтрачувати його даремно.

Батьківські збори майбутніх першокласників

14.11.2018 р. у гімназії проведено збори батьків майбутніх першокласників. Члени учнівського парламенту презентували присутнім напрями діяльності освітнього закладу. Перспективи його розвитку розкрила заступникдиректора з виховної робити Задніпряна К.С. Заступник директора з навчально-виховної робити Лопушинська Н.М. ознайомила батьків із освітнім простором початкової школи  в розрізі реалізації Концепції  Нової української школи та місією Нової української школи: допомогти розкрити та розвинути здібності, таланти і можливості кожної дитини на основі партнерства між учителем, учнем і батьками. З кроками, що здійснено в гімназії щодо реформування змісту освіти, батьків ознайомили вчитель Вовченко Л.П. та учні 4-Б класу, презентувавши науково-педагогічний проект «Інтелект України». Присутні відзначили високий рівень розвитку пізнавальних процесів, цілеспрямованості, організованості, наполегливості учнів. Незабутнє враження залишили виступи танцювального колективу «VIVA DANСER» (керівник Коваленко Н.І.) та вихованців школи естрадної пісні «Дженерал Скул» (керівник Соловей А.Г.) Батьки майбутніх першокласників познайомилися з учителями Богдаловою О.О., Вовченко Л.П., Шулікою О.В., Зуб О.С. які стануть справжніми друзями, помічниками дітям, що зроблять перші кроки в гімназії у невідомий, але такий цікавий шкільний світ.

«Відроджені гімназії України»

    Учасників ХХVl конференції Асоціації «Відроджені гімназії України» гостинно приймала Херсонська гімназія №1

    Майстер - клас у 3-Б, який працює за науково-педагогічним проектом «Інтелект України», класний керівник Жмурченко Олена Олександрівна.

День здоров'я

3-Б клас День здоров'я у Новій Каховці 22.09.18. Унікальні водопади, легендарна тачанка, казкова діброва справили на дітлахів незабутнє враження!

Безпечна дорога до школи

11 вересня 2018 року учні 2-В класу долучилися до участі у Всеукраїнському конкурсі «Безпечна дорога до школи». Метою цього конкурсу є підвищення рівня правової свідомості та відповідальності учасників дорожного руху (Відповідно до розпорядження «Про схвалення Стратегії підвищення рівня безпеки дорожнього руху в Україні до 2020 року»). Кожен учень не тільки перевірив свої знання дорожнього руху, а й отримав диплом переможця або сертифікат учасника конкурсу та приємний корисний подарунок у вигляді автомобіля-оригамі та роздруківки дорожніх знаків.

Кольоровий тиждень

З 7 по 11 травня  учні  4 – Б классу нашої гімназії організували  виховний захід з яскравою назвою «Кольоровий тиждень».  Кожен день тижня був  присвячений певному кольору та мав свою тематику. Ранкові зустрічі, які проходили в рамках тижня, розвивали творчість школярів, навчали їх бути спостережливими, кмітливими та креативними. Разом з «мультяшними»  героями  діти  у цікавій формі  не лише дізнались цікаві речі про кольори, а й самі стали активними учасниками та організаторами заходу: приходили в одязі відповідного кольору, виготовляли емблему дня, готували «кольорові» сюрпризи своїм товаришам та складали «кольорові казки».

 

  Протягом тижня ми переконалися, як кольори змінюють наш настрій і внутрішній стан, заспокоюють і змушують діяти, розпалюють творчу думку, допомагають зосередитися. Творча співпраця вчителя, учнів і батьків допомогли зробити цей тиждень справжнім святом  для дітей. Кожен день «Кольорового тижня» пройшов на емоційному підйомі та позитиві. Посмішки не сходили з облич дітей. Діти ще раз переконалися, що вчитися, дійсно, цікаво і весело!

Дарунки від Святого Миколая

      20 січня 2017 року у 2-В класі відбулося свято "Дарунки від Святого Миколая". Діти декламували вірші про святого Миколая, про доброту, любов до ближніх. Радували батьків веселими піснями та танцями.
      Чудові виступи другокласників не залишили нікого байдужим. Добре дібрані слова, пісні, танцювальні композиції – усе це припало до душі глядачам, які голосно аплодували юним артистам.

Музичний калейдоскоп

     13 січня 2017 року у Херсонський гімназії № 1 пройшов святковий новорічний концерт «Музичний калейдоскоп».

     Маленькі артисти були раді зустрічі з глядачами напередодні найчудовішого, найказковішого свята – Старого Нового року. Ведучі свята, казкові герої, посприяли створенню загального новорічного настрою. У заході взяли участь учні молодшої школи, які продемонстрували велике розмаїття здобутків колективної творчості. Кожен номер отримав гучні оплески від вдячних глядачів.

      Після свята в стінах гімназії ще довго звучала музика та лунав веселий дитячий сміх.

Подарунки від ДЮСШ "Освіта"

       28 грудня 2016 року відбулося урочисте відкриття футбольного поля зі штучним покриттям комплексної дитячо-юнацької спортивної школи "Освіта". Приємною несподіванкою для маленьких учасників заходу, учнів початкових класів Херсонської гімназії №1 Херсонської міської ради стали футбольні м'ячі, які юні спортсмени отримали в подарунок від організаторів заходу.

Екскурсія до майстерні карамелі

Новорічні подарунки

Благодійний ярмарок "Ми разом!"

    30 листопада у Херсонській гімназії № 1 відбувся благодійний ярмарок «Ми разом!», спрямований на підтримку дітей-сиріт Херсонського обласного будинку малюків.

    Не зважаючи на великий асортимент випічки в магазинах, батьки разом з дітьми залюбки долучились до проведення доброчинного заходу та власноруч приготували безліч домашніх ласощів.

    На один день гімназія перетворилася на маленький ринок. На ярмарок були виставлені пиріжки, тістечка, печиво, торти, рулети та інші смаколики.   Атмосфера на солодкому ярмарку була невимушеною і жвавою. Скрізь лунав гамір. Купці та продавці створили справжню атмосферу ярмаркового дійства. Учні та батьки у різний спосіб запрошували до свого столу, рекламували товар, у який було вкладено часточку душі. Домашню випічку з особливим азартом розкуповували маленькі гімназисти.  Усі учасники отримали неабияке задоволення. А найприємніше те, що захід став місією доброчинності.

    Тож доброчинна акція припала до вподоби кожному: батьки залучили дітей до благородної справи, діти посмакували випічкою, а вчителі втішились гарним настроєм своїх учнів.

    Адміністрація Херсонської гімназії № 1 висловлює щиру подяку батькам, які власним прикладом доводять, що благодійність – це не слова, це конкретні справи.

Виставка "Осінь чарівна"

Тато, мама, я

      Проведення спортивного родинного свята "Тато, мама, я - спортивна сім'я" вже стало традицією для Херсонської гімназії №1.  19 листопада 2016 року свої спортивні здібності демонстрували родини 2-х класів.

     Результати виявилися наступними: І місце посіла cім'я Казимирчак (2-Б клас), ІІ місце -  cім'я Чікал (2-В клас), ІІІ місце -сім'я Білик (2-А клас), диплом учасника отримала родина Учускіних (2-Г клас). 

      Адміністрація, учнівський, батькіівський та педагогічний колектив вітають учасників і переможців. Ми зичимо вам наступних спортивних перемог та звершень, родинного тепла та затишку!

Козацькі розваги

Тиждень початкової школи 2016/17 н.р.

         У стінах Херсонської гімназії №1 немає одиноких душ. Батьківська громада, учні і вчителі – єдина дружня сім’я. Життя вирує у нашому закладі. Кожен день навчання незвичайний, кожен місяць особливий. Але є один, найцікавіший день…

         18 жовтня у 1-4-х класах Херсонської гімназії №1 у рамках Тижня початкових класів пройшов День відкритих дверей для батьків. Цей день – як відкритий діалог в дієвому працюючому трикутнику: батьки – діти – вчителі.

          Кожна мама чи бабуся, кожен тато чи дідусь мали змогу відвідати уроки у класі, де навчається їхня дитина. Запрошені поринули в атмосферу знань та умінь, зацікавленості та винаходів, доброзичливості та взаєморозуміння, які панують на уроках наших молодших школярів. Цікавим і корисним було те, що присутні отримали можливість побачити діяльність своїх дітей на уроках літературного читання і української мови, математики і природознавства, англійської мови, відчути себе невід’ємною частиною навчально-виховного процесу. Учителі 1-4-х класів Кравчук О.Ф., Козак О.О., Пікуліна Т.Л., Вовченко Л.П., Шуліка О.В., Зуб О.О., Бондаренко Н.А., Харинюк О.В., Москаленко І.А., Олейніченко В.В., Онопрієнко Т.М., Агаркова В.В., Білецька Л.А., та англійської мови Сербіна І.В., Покидько О.Ю. уміло керують цим процесом.

           Цей день продемонстрував єдність початкової школи гімназії, батьків і учнів, сприяв згуртуванню гімназійного колективу, посилив необхідні партнерські відносини, встановив зворотній зв'язок з батьківською громадськістю.

День здоров'я

Відпочинок 1-А класу

День здоров'я

ВІТАЄМО!!! 

    Учнівський, батьківський та педагогічний колектив Херсонської гімназії №1 щиро вітають Самохвалова Артема, учня 4-В класу та Островерха Максима, учня 4-Б класу, які посіли ІІ місце у міському етапі Всеукраїнських змагань учнів молодшого шкільного віку з початкового технічного моделювання. Керівник команди Козак Олена Олександрівна.

  Традиційне шкільне свято – свято Букваря – відбулося у 1-А класі. Це свято, на якому першокласники прощаються зі своїм першим і головним підручником – Буквариком. 

      Першокласники показали, чому вони навчилися та представили веселу Абетку. А скільки веселих пісень заспівали!

      Це свято – перша сходинка у шкільному житті. Гарної  Вам мандрівки стежинами знань, маленькі школярі!

Вітаємо переможця!

         Найкращий оберіг для кожної людини – це добро, яке вона творить у своєму житті. Адже недаремно кажуть: «Що посієш, те й пожнеш». 17 квітня 2016 року учні, батьківська громада та вчителі нашої гімназії взяли участь у еко-фесті «Посади дерево добра», організованому Херсонською громадською організацією «Слово! Діло! Результат». Під час флешмобу учнями висаджено 80 дерев у парку Шуменський ( ім. Г.Димитрова).

                 Гімназисти із задоволенням взяли участь у спортивних конкурсах та іграх на свіжому повітрі. Скуштували смачний чай та солодощі. Але саме головне, що еко-фест «Посади дерево життя» об’єднав усіх спільною та доброю справою. Як бачимо, творити добрі справи легко і доступно для кожного. Тож залишаймося і подалі небайдужими до навколишнього середовища нашого міста!

        Вітаємо друзів 24 країн світу, учасників Міжнародного проекту "Easter Cards Exchange" в рамках міжнародної програми eTwinning.

 

    Кожна нація, кожен народ мають свої звичаї, обряди, що складалися протягом багатьох століть і висвячені віками. Звичаї об'єднують людей в один народ, одну націю, охороняють від забуття. Оберегами від злих сил вважалися в народі рослини, які мали чудодійні властивості. Здавалося б, вінок - це звичайнісінький головний убір із квітів і трав, але це не так, зважаючи на його багате минуле та значення.
  Віночок - один з найдавніших українських символів-оберегів. Ще наші пращури використовували вінок, як атрибут різноманітних обрядів, та надавали йому не аби якого значення. Вінок символізує перемогу, мир, щастя, могутність, успіх, сонце та захищає власницю від «лихого ока».
  22 березня у рамках Тижня національно-патріотичного виховання, з метою розповісти учням про символічні значення квітів, що входять до складу традиційного українського вінка, виховання любов до рідного краю, спадщини предків, пошани до народних традицій, пройшов "День українського віночка". До заходу активно залучилися учні, класні керівники та батьки нашої гімназії. Наші учні в котре довели, що справжнє розуміння української культури неможливе без знання народних традицій та обрядів, без знайомства з національними символами і оберегами.

Семінар для вчителів початкових класів

Ми разом - ми непереможні!

«Любіть Україну, як сонце любіть,
Як вітер,і трави, і води,
В годину щасливу і в радості мить,
Любіть у годину негоди!..»

   Щасливі ми, що народилися і живимо на такій чудовій, багатій, мальовничій землі - на нашій славній Україні! Усі ми повинні пам'ятати, що ми громадяни України, ми повинні вчитися любити свою землю, свій народ, культуру, як любили її ті люди, хто загинув за нашу незалежність на Майдані та у військових діях під час АТО.
 Учні 3-А, 4-А та 4-Б класів доклали часточку до того, щоб зберегти мир і єдність нашої держави. Ми усі сподіваємося, що найзаповітніша мрія всіх українців, жити під мирним небом, здійсниться!

Воїни світла! Хто вони? Це захисники нашої рідної України. І сьогодні, 15 березня 2016 року, у 4–Б класі пройшов урок мужності, присвячений захисникам Вітчизни, які, не шкодують свого життя, захищаючи від терористів і найманців нашу Батьківщину. У класі пройшла урочиста зустріч з бійцем Збройних сил України, справжнім героєм-захисником Вітчизни, татком учениці 4-Б класу Бури Юлії, Бура Сергієм Юрійовичем. Він з гідністю захищав незалежність нашої країни у Луганській і Донецькій областях і скоро знову повернеться боронити мирне небо над Україною. Діти з радістю зустрілись з Сергієм Юрійовичем, який розповів їм про мужність, героїзм звичайних людей–патріотів своєї Вітчизни. Від щирого серця вручили йому обереги, листівки, виготовлені своїми руками. Донечка Юлія і дружина Надія Павлівна присвятили таткові і чоловіку вірші і висловили побажання повернутися живим,щоб скоріше закінчилася війна. Цехместрук Олександр подарував гостю пісню « Молитва», щоб вона стала оберегом для нього і всіх бійців, які захищають рідну Україну, її світле майбутнє.

Всім колективом 4–Б класу вшанували пам´ять воїна–героя, випускника нашої гімназії, Ігоря Шпака, який віддав своє життя за світле майбутнє наших дітей, всіх людей ,які проживають на українській землі.

Герої не забуті! Вони назавжди залишаться в наших серцях!

«Нехай же мирним буде наше небо!

Нехай сміються діти на землі!

Нехай цвіте, як маківка, Вкраїна!

Любов і доброта увійдуть в кожен дім!»

      Учні 4-В класу мали можливість побувати на виробництві та на власні очі побачити, як виготовляється смачна й корисна продукція «Данон», а також дізнатись багато цікавого про важливість регулярного споживання молочних продуктів, після чого навіть скуштувати деякі з них. До того ж для діток це стало чудовою нагодою зазирнути до оселі їхніх улюблених Діно, Матроскіна й Тьоми!

 Сова - символ мудрості, а зроблена майстерно своїми руками - задоволення!

 Тварини - наші сусіди по планеті! Вони теж хочуть любові і турботи!

 До нас завітала у гості Херсонська обласна філармонія

 Заколосились досягнення в 3 - А класі у конкурсі "Колосок": 4 срібних і 25 золотих сертифікатів!

   Новорічне свято – це довгоочікувана казка для усієї малечі. І знову, як і щороку, веселі посмішки, хороший настрій, нові цікаві ролі у Новорічному святі, мелодійні пісні та море позитиву. І віриться, що Новий рік принесе тільки щастя такій дружній родині.

«Казки зимового лісу»

    Учні 1-В та 1-Г класів відвідати краєзнавчий музей, де малята послухали казкові історії про чарівних істот, які за повір’ями і досі живуть серед людей. Діти побували у лісових хащах, де зустріли лісовика з лісунками та метелицю з морозом, у загадковій Ісландії, яка зачарує нас легендами про ельфів та тролів. Дізнались, чим можна задобрити полазника, щоб отримати бажані подарунки. Познайомились з музейним домовичком, який живе в печі. А пічник зробив все для того, щоб зимові свята минули у мирі і злагоді.

 

    «Мистецтво» сьогодні – це свято, місце презентації та творчих експериментів. На цьому святі кожна людина – художник, наскільки вона прагне ним бути. Тут вона може отримати новий поштовх до творчості, можливість подивитися і повчитися, відчути себе Художником.

       Результат майстер-класу з розпису пряників перевершив всі очікування. Дітям сподобалося це захоплююче заняття тим, що можна було зробити щось незвичайне, а також поласувати смачненьким.

  Готуємося привітати друзів 24 країн світу, учасників Міжнародного проекту "Christmas Cards Exchange" (обмін різдвяними вітаннями), серед яких: Польща, Мальта, Англія, Чехія, Греція, Італія, Іспанія, Словаччина, Румунія, Естонія, Туреччина, Хорватія, Литва та інші.

        Чарівниця осінь засипає золотим листям все навкруги. З дерев повільно злітають жовті та червоні листочки. Та придивіться уважніше! Поміж листочками виблискують маленькі зірочки. І летять вони до Херсонської гімназії №1, в якій 19 листопада 2015 року відбувся щорічний конкурс талантів "Маленькі зірочки", на якому учні 1-4 класів мали можливість представити свої творчі захоплення!
       Учні, батьки, вчителі зібралися в святково прикрашеній залі, щоб вшанувати мистецтво. І кожен приніс із собою неоціненний скарб — любов до поетичного слова, музики, хореографії. А ще — доброзичливість у серці, бажання творити. Тож кожний творчий виступ надихав, дарував глядачам мить насолоди та щирого захоплення талантами.
       Всі маленькі учасники проявили свою майстерність та отримали нагороди. Вітаємо переможців та бажаємо майбутніх творчих злетів та досягнень!

    З 19 по 23 жовтня 2015 року з метою розвитку творчості учнів, узагальнення та поширення передового педагогічного досвіду в гімназії проходить Тиждень початкової школи «Кожна дитина талановита».
    У цей період кожен клас схожий на вулик, де плідно та згуртовано працюють вчителі, учні та батьки.

    Тиждень початкових класів стане яскравою сторінкою у житті гімназійної родини. Сподіваємося, що  зерна доброти і творчості, посіяні у маленькі дитячі душі,  згодом проростуть міцними паростками знань. Ми пишаємося нашими учнями, ми працюємо для них, ми віримо у них!

23.10.2015

«День моєї країни»

22.10.2015

«Веселі старти»

21.10.2015

Конкурс малюнків

«Золота осінь»

20.10.2015

Презентації

«Мої захоплення та досягнення»

Перлини майстер-клас.pptx
Microsoft Power Point Presentation 2.8 MB

Начальная школа http://nachalka.school-club.ru/about/

Портал дитячої безпеки http://www.spas-extreme.ru/